Club Brugge - Legia. Nemanja Nikolić poza kadrą wicemistrzów Polski!

Najskuteczniejszy napastnik Legii Warszawa nie znalazł się w kadrze meczowej wicemistrzów Polski na mecz z Club Brugge w czwartej kolejce Ligi Europy. Jego miejsce w składzie zajmie Marek Saganowski.


Jak poinformował na Twitterze dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Adam Dawidziuk przyczyną absencji reprezentanta Węgier jest infekcja. W środę 28-latek nie pojawił się na pierwszych 20 minutach treningu otwartego dla mediów. W czwartek Serb nie zasiądzie nawet na ławce rezerwowych. Jego miejsce w podstawowej jedenastce zajmie doświadczony Marek Saganowski.

To jednak nie jedyna zmiana w składzie Legii w porównaniu do wyjściowej jedenastki, która rozpoczęła sobotnie spotkanie z Lechią Gdańsk (3:1). W podstawowym składzie na starcie z Club Brugge znaleźli się także Bartosz Bereszyński, Stojan Vranjes i Iwan Triczkowski, którzy zastąpili Łukasza Brozia, Guilherme i Michała Kucharczyka.

Jeżeli wicemistrzowie Polski chcą marzyć o awansie do fazy pucharowej Ligi Europy, w czwartek muszą wygrać. Początek meczu Club Brugge - Legia o godz. 19. Relacja na żywo na Legia.sport.plSkład Legii: Kuciak - Bereszyński, Lewczuk, Rzeźniczak, Brzyski - Vranjes, Jodłowiec, Pazdan - Duda, Saganowski, Triczkowski.

Rezerwowi: Malarz, Guilherme, Kopczyński, Kucharczyk, Broź, Prijović, Furman.Jakim wynikiem zakończy się mecz Club Brugge - Legia?