Thomas Meunier: Stoimy pod ścianą, w Warszawie musimy wygrać

PRZEGLĄD PRASY. O Legii wiem niewiele. Dowiedziałem się od Waldemara Soboty, że macie szalonych kibiców i że to w Polsce wielki klub - mówi obrońca Club Brugge Thomas Meunier.
a href="http://www.warszawa.sport.pl/sport-warszawa/0,125688.html" target="_blank">

W czwartek wicemistrzowie Polski zmierzą się przy Łazienkowskiej z Club Brugge w 3. kolejce fazy grupowej Ligi Europy. Rywale Legii podobnie jak warszawianie w dwóch pierwszych meczach nie zdobyli punktu.

Obrońca belgijskiej drużyny twierdzi, że jego zespół w Warszawie da z siebie wszystko, jednak to rozgrywki ligowe są dla niego i jego drużyny najważniejsze: - Szczerze mówiąc, priorytet mają rozgrywki krajowe. Naszym celem jest mistrzostwo. Oczywiście Liga Europy też jest ważna, dlatego w Warszawie zagramy na maksa, bo nie chcemy odpaść już na tym etapie - zapowiada reprezentant Belgii .

Meunier nie ukrywa także, że nie ma dużej wiedzy o Legii. - O Legii wiem niewiele. Dowiedziałem się od Waldemara Soboty, że macie szalonych kibiców i że to w Polsce wielki klub. Słyszałem też o nowym rosyjskim trenerze - kończy obrońca Club Brugge.

Początek meczu Legia - Club Brugge w czwartek o 21.05.