Pazdan i Jodłowiec zagrali w dramatycznym meczu reprezentacji Polski ze Szkocją

Michał Pazdan rozegrał cały mecz, a Tomasz Jodłowiec pół godziny w zremisowanym 2:2 meczu Polski ze Szkocją w eliminacjach do Euro 2016.

W czwartkowym boju w Glasgow Polska strzeliła wyrównującą bramkę dopiero w 94. minucie, kiedy Robert Lewandowski wepchnął piłkę do siatki z bliskiej odległości. Wcześniej napastnik strzelił gola w 3. minucie, ale pomimo tych bramek Polska tylko zremisowała ze Szkocją 2:2.

W meczu eliminacyjnym do Euro 2016 we Francji zagrali dwaj piłkarze Legii. W wyjściowym składzie znalazł się stoper Michał Pazdan, który rozegrał całe spotkanie, a ostatnie pół godziny na boisku spędził pomocnik Tomasz Jodłowiec, który zmienił Arkadiusza Milika.

Ze Szkotami zagrali także dwaj byli zawodnicy stołecznego klubu: Maciej Rybus i Jakub Wawrzyniak, który go zmienił w 71. minucie.