Pierwszy mecz Stanisława Czerczesowa już w niedzielę. Świt potwierdza sparing z Legią

Świt Nowy Dwór Mazowiecki poinformował na swoim profilu na Twitterze, że w najbliższą niedzielę zagra sparing z Legią Warszawa. Będzie to pierwszy mecz Stanisława Czerczesowa na ławce trenerskiej wicemistrzów Polski.


Legia w czasie przerwy na reprezentacje rozegra sparing ze Świtem - poinformował na swoim profilu na Twitterze klub z Nowego Dworu Mazowieckiego. Będzie to zarazem debiut nowego trenera. Na ławce usiądzie Stanisław Czerczesow, który we wtorek ma oficjalnie zastąpić zwolnionego w niedzielę Henninga Berga.

Początek spotkania planowany jest na godzinę 12.30. Trybuny będą otwarte dla widzów, a wstęp wolny.

W Nowym Dworze Mazowieckim od kilku miesięcy swoje mecze rozgrywają rezerwy Legii. W trzeciej lidze, razem z nimi, występuje też miejscowy Świt. W niższych klasach rozgrywkowych przerwa na mecze reprezentacji nie obowiązuje, ale zespół z Nowego Dworu swój mecz ligowy rozegra w piątek (u siebie zmierzy się z Lechią Tomaszów Maz.), rezerwy Legii w sobotę (na wyjeździe z Bronią Radom).

Świt po 11 kolejkach z 23 punktami zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, rezerwy Legii szóste, tracąc do lidera pięć punktów.

Nowy trener Legii zawładnął internetem [MEMY]
Jak oceniasz decyzję o zatrudnieniu przez Legię Stanisława Czerczesowa?