Marcin Mięciel: Koncepcja z Bergiem się wypaliła, nowy trener może dać impuls zawodnikom

PRZEGLĄD PRASY. - Kluczowe mogą być zimowe przygotowania do rundy rewanżowej, kiedy tak naprawdę trzeba wypracować formę na cały rok. Dopiero wiosną Czerczesow będzie mógł powiedzieć, że to jego stuprocentowy projekt - mówi ?Przeglądowi Sportowemu? były piłkarz Legii Marcin Mięciel.


W poniedziałek nowym trenerem Legii ma zostać Stanisław Czerczesow. 52-letni Rosjanin, który ostatnio prowadził Dynamo Moskwa, ma podpisać dwuletni kontrakt. W niedzielę swój ostatni mecz na stanowisku szkoleniowca stołecznego klubu poprowadził Henning Berg.

- Koncepcja z Bergiem się wypaliła, a samo przyjście nowego trenera może spowodować impuls dla zawodników - twierdzi Marcin Mięciel w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Według byłego legionisty o Legii Czerczesowa najwcześniej będzie można mówić dopiero w rundzie wiosennej. - Kluczowe mogą być zimowe przygotowania do rundy rewanżowej, kiedy tak naprawdę trzeba wypracować formę na cały rok. Dopiero wiosną Czerczesow będzie mógł powiedzieć, że to jego stuprocentowy projekt - mówi Mięciel.

Kandydat na trenera Legii nową gwiazdą internetu [MEMY]


Jak oceniasz decyzję o zatrudnieniu przez Legię Stanisława Czerczesowa?