Plotki transferowe. Marcin Komorowski wróci do Legii?

PRZEGLĄD PRASY. Marcin Komorowski nie przedłuży kończącego się za rok kontraktu z Terekiem Grozny. Obrońca chce wrócić do Polski - najlepiej do Legii.


Komorowski swoje plany zdradził w rozmowie z Polsatem Sport. - Dogram kontrakt w Tereku do końca, pakuję się i wracam do Polski. Najchętniej do Legii Warszawa, ale tego muszą chcieć dwie strony - stwierdził. Legia nie musiałaby płacić za obrońcę, a ten dodatkowo nie ma wygórowanych żądań finansowych.

- Powrót do Legii jest moim marzeniem - przyznaje Komorowski. Potwierdza też, że temat powrotu na Łazienkowską pojawił się już rok temu, ale w rozmowach zabrakło konkretów.

Obrońca reprezentacji Polski przyznaje, że jest zmęczony pobytem w Rosji. - Ciągłe wyjazdy, liga, Puchar Rosji, pokonywanie olbrzymich odległości, Maciej Rybus [również piłkarz Tereka - przyp. red.] też mówi, że jest już tym zmęczony - twierdzi. Siedziba Tereka mieści się w Groznym, jednak piłkarze mieszkają i trenują w oddalonym o 300 km Kisłowodzku.

Komorowski z Legii do Tereka odszedł w 2012 roku. Rosyjski klub zapłacił za niego 450 tys. euro. W barwach warszawskiego klubu rozegrał 53 spotkania.