Legioniści grali w kadrach: remis i dwie porażki reprezentantów

Tomasz Jodłowiec zagrał cały mecz, Nemanja Nikolić 70 minut, a Ondrej Duda pół godziny w spotkaniach eliminacyjnych do Euro 2016.

Cały mecz z Niemcami rozegrał defensywny pomocnik Legii Tomasz Jodłowiec. Polska przegrała mecz eliminacyjny do Euro 2016 z Niemcami we Frankfurcie 1:3. 70 minut na boisku spędził napastnik legionistów Nemanja Nikolić, ale nie wpisał się na listę strzelców. Reprezentacja Węgier zremisowała w Budapeszcie 0:0 z Rumunią.

Ondrej Duda wszedł na boisko w 61. minucie meczu na szczycie grupy C z Hiszpanią. Słowacki pomocnik zmienił Marka Hamsika, ale nie pomógł drużynie w zmianie niekorzystnego wyniku. Słowacja przegrał z Hiszpanią w Oviedo 0:2.

W reprezentacjach młodzieżowych również wystąpiło trzech legionistów. Mateusz Wieteska strzelił gola dla reprezentacji do lat 19 w zremisowanym 1:1 meczu z Walią. Cały mecz w kadrze do lat 17 zagrał Sebastian Szymański, a Mateusz Bondarenko pojawił się na boisku w 76. minucie finału Pucharu Syrenki z Rumunią. Polacy przegrali 2:1.