Sport.pl

Miroslav Radović: W zeszłym roku Legia była lepsza

- Jeśli nie wrócę na Ł3 w roli zawodnika, trenera czy pracownika klubu, to wrócę jako zwykły mieszkaniec i kibic Legii. Takie są plany, chcemy razem z rodziną zamieszkać w Warszawie - mówi w rozmowie z serwisem Legia.Net Miroslav Radović


Serb pojawił się w Warszawie przy okazji meczu Legii z Zorią Ługańsk w IV rundzie eliminacji Ligi Europy. 31-latek w rozmowie z serwisem Legia.Net odniósł się m.in. do okoliczności swojego odejścia z zespołu Henninga Berga przed meczami z Ajaksem Amsterdam. - Zostawiłem dużo zdrowia i serca w Legii - ale naprawdę się z tego cieszę. Wiem, że większość kibiców mnie rozumie. Fani wiedzą, że niemal każdy podjąłby podobną decyzje. Natomiast moment odejścia był naprawdę ch... Ale nie miałem na to większego wpływu. Jeszcze raz podkreślę, że można to było wszystko załatwić wcześniej, ale zabrakło komunikacji - powiedział Radović.

Zdaniem Serba, pomimo przedsezonowych transferów, wicemistrzowie Polski byli w poprzednim sezonie mocniejszą drużyną. - Patrząc na nazwiska faktycznie - w zeszłym sezonie drużyna była lepsza. Takie jest moje zdanie. Ktoś może się nie zgadzać, mieć mi to za złe, ale taka jest moja opinia. Rok temu mieliśmy bardzo dobrą drużynę. Nie mówię, że teraz nie mamy. Nie chcę nikogo oceniać po jednym spotkaniu obejrzanym na żywo. Temu zespołowi trzeba dać trochę czasu.

Radović potwierdził również, że swoją przyszłość wiąże z Warszawą. - To moje miasto, świetnie się w nim czuję, mam tam wielu przyjaciół. Jeśli nie wrócę na Ł3 w roli zawodnika, trenera czy pracownika klubu, to wrócę jako zwykły mieszkaniec i kibic Legii. Takie są plany, chcemy razem z rodziną zamieszkać w Warszawie - zakończył Radović.Więcej o: