Legia II. Porażka z Lechią, samobój Pablo Dyego

Rezerwy Legii przegrały w niedzielę z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:2, mimo że do przerwy prowadziły. O porażce zespołu Krzysztofa Dębka zadecydowało samobójcze trafienie Pablo Dyego.

Starcie z czołowym zespołem III ligi grupy łódzko-mazowieckiej zaczęło się dla legionistów bardzo dobrze. W 32. minucie goście wyszli na prowadzenie po golu Konrada Michalaka. W drugiej połowie do głosu doszli jednak dominujący gospodarze.

Najpierw, w 53. minucie Dawida Lelenia pokonał Marcin Mirecki, a kilka chwil później pechowo do własnej siatki trafił Pablo Dyego. Brazylijczyk zaliczył samobója po nieszczęśliwej interwencji po rzucie rożnym dla Lechii.

Po tym meczu zawodnicy Krzysztofa Dębka spadli na 12. miejsce w tabeli. Zajmują je ex aequo z Błękitnymi Raciąż. Lechia wskoczyła na pozycję lidera.

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa 2:1 (0:1)

Bramki: Mirecki (53.), Dyego - sam. (62.) - Konrad Michalak (32.)

Legia II: Dawid Leleń - Jakub Szrek, Wojciech Kochański, Arkadiusz Najemski, Eryk Rakowski - Filip Karbowy (63. Bartłomiej Urbański), Michał Kopczyński - Konrad Michalak (78. Tomasz Nawotka), Miłosz Szczepański (63. Michał Trąbka), Pablo Dyego - Adam Ryczkowski (85. Kamil Anczewski)

Składy oraz statystyki za serwisem Legia.Net.