Tomasz Jodłowiec: Wróciła nam wiara we własne możliwości

PRZEGLĄD PRASY. - Albańczycy są zespołem o podobnej klasie co nasz poprzedni przeciwnik. Jeśli zagramy na wysokim poziomie, to nie powinniśmy mieć problemów z awansem do kolejnej rundy - mówi przed meczem z Kukesi Tomasz Jodłowiec w ?Przeglądzie Sportowym?.


Środkowy pomocnik Legii, podobnie jak cały zespół Henninga Berga, rozkręca się w tym sezonie z meczu na mecz. Po słabym początku i porażce w Superpucharze z Lechem legioniści w kolejnych spotkaniach prezentowali się już znacznie lepiej. - Początek sezonu był w naszym wykonaniu słaby, lecz podobnie było rok temu. Wtedy zaczęliśmy od porażki o Superpuchar z Zawiszą i remisu w eliminacjach do Ligi Mistrzów z Saint Patrick's. Teraz przegraliśmy z Lechem, również w słabym stylu, jednak nikt z nas nie zamierzał załamywać rąk. Czasami trudno jest wejść odpowiednio w sezon, tym bardziej że urlopy były bardzo krótkie. Po spotkaniu ze Śląskiem wróciła nam wiara we własne możliwości - tłumaczy Jodłowiec w "Przeglądzie Sportowym ".

37-krotny reprezentant Polski jest spokojny o awans Legii do kolejnej rundy el. Ligi Europy. - Do Kukesi podchodzimy z szacunkiem, ale zdajemy sobie sprawę, że jeśli zagramy na wysokim poziomie, to nie powinniśmy mieć problemów z awansem do kolejnej rundy. Albańczycy są zespołem o podobnej klasie co nasz poprzedni przeciwnik. Rumuni stworzyli co prawda kilka sytuacji, ale mieliśmy wszystko pod kontrolą. Jesteśmy optymistami, bo stać nas na dobrą grę i korzystny wynik już w pierwszym spotkaniu - kończy Jodłowiec.

Czy Legia wyeliminuje FK Kukesi?