Piłkarze Legii spotkali się z kibicami w warszawskim centrum handlowym

We wtorkowe popołudnie czterech piłkarzy wicemistrza Polski spotkało się z kibicami w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy. Zawodnicy przez dwie godziny rozdawali autografy i pozowali do zdjęć z fanami.


Do sklepu Adidasa, który jest sponsorem technicznym stołecznego klubu, przyjechało czterech legionistów - kapitan drużyny Ivica Vrdoljak, jego zastępca Jakub Rzeźniczak oraz Tomasz Brzyski i Dominik Furman. Rozpoczęte o godz. 18 spotkanie przyciągnęło do centrum handlowego setki kibiców, którzy w ciągnącej się długo poza sklep kolejce czekali na możliwość otrzymania autografu i zrobienia sobie wspólnej fotografii z idolami.

Z tego powodu zaplanowane pierwotnie na jedną godzinę spotkanie przedłużyło się niemal o 60 minut. Mimo nieoczekiwanie dużej frekwencji zarówno uśmiechnięci piłkarze, jak i oczekujący fani wykazali się bardzo dużą cierpliwością. W oczekiwaniu na swoją kolej kibice przymierzali, a niektórzy nawet nabywali, nowe koszulki meczowe Legii przygotowane specjalnie na stulecie klubu.

W środę o godz. 13 legioniści wylecą do Albanii, gdzie w czwartek o 20 zmierzą się z FK Kukesi w pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Europy.

Że(L)azna jedenastka, czyli podsumowanie tygodnia (27): Bombardująca Legia, FC Nikolić i "pierwszy" debiut Solnicy