Trudne okienko transferowe Legii. "Szanse na angaż Ksionza oceniam na 50 procent"

PRZEGLĄD PRASY. Komplikuje się sprawa transferu Pawło Ksionza do Legii. Karpaty chcą za 28-letniego skrzydłowego więcej.


Pierwsze informacje o transferze reprezentanta Ukrainy pojawiły się w środę. Zawodnik wraz z menedżerem był w Warszawie, zobaczył stadion i uzgodnił warunki kontraktu indywidualnego. Jego klub wyczuł, że jest szansa zarobić więcej, i zaczął podwyższać cenę - czytamy we wtorkowym "Przeglądzie Sportowym" .

- Kwestia transferu rozstrzygnie się w najbliższych dniach. Staramy się, ale po drugiej stronie mamy mało racjonalnego partnera - powiedział Dominik Ebebenge, dyrektor Legii ds. rozwoju.

Legia jest gotowa zapłacić za piłkarza 800 tysięcy euro, co byłoby jednym z najwyższych transferów w lidze. Problem w tym, że Ksionz dobrze spisywał się w Dnipro Dniepropietrowsk i może zostać w tym klubie. Tym bardziej że finalistę Ligi Europy opuściła największa gwiazda, skrzydłowy Jewhen Konoplanka.

- Szanse na jego angaż w Legii oceniam na 50 procent. W grę wchodzi jeszcze Dynamo Kijów i Dnipro - powiedział Władysław Nemeszkało, agent piłkarza.

Do Legii nie trafi również australijski napastnik Toni Jurić. Jego oczekiwania finansowe były tak wysokie, że nie doszedł do porozumienia.

Pawło Ksionz to 28-letni prawy skrzydłowy, występujący zarówno na pozycji obrońcy, jak i pomocnika. Jego klubem są Karpaty Lwów, ale ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Dnipro.

Zdjęcie LANKI PIŁKARSKIE ADIDAS ABSOLADO LZ TRX FG G64903 Zdjęcie Nike Buty piłkarskie korki juniorskie JR Hypervenom Phade FG-R Zdjęcie Turfy Adidas Messi 15.3 TF M B32896
LANKI PIŁKARSKIE ADIDAS ABS... Nike Buty piłkarskie korki ... Turfy Adidas Messi 15.3 TF ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info