Legia żąda od Interu gwarancji bankowych

PRZEGLĄD PRASY. ?Super Express? donosi, że Inter Mediolan wciąż chce Dudę, ale nie zgadza się na gwarancje bankowe, których domagają się szefowie Legii. Ondrej Duda wciąż trenuje z Legią i postanowił, że wyjedzie albo do Włoch, albo nigdzie.


Legia i Inter negocjują transfer Dudy już dwa miesiące. W piątek wydawało się, że kluby wreszcie doszły do porozumienia. W niedzielę nastąpiło jednak załamanie rozmów i Słowak nie poleciał na badania do Mediolanu - czytamy w "Super Expressie"

Włosi, którzy wydali tego lata 60 mln euro na transfery, nie przestrzegali finansowego fair play UEFA i narazili się na kary, przez które mogą mieć kłopot z przelewem pieniędzy za Dudę. Właśnie dlatego Legia zażądała gwarancji bankowych. Jeżeli sprawa do końca tygodnia nie zostanie rozwiązana, rozmowy upadną.

Duda to 21-letni piłkarz Legii, który trafił do Polski z MFK Koszyce. W barwach warszawskiego klubu rozegrał 39 meczów, w których strzelił osiem bramek.

Zdjęcie ADIDAS KOSZULKA LEGIA WARSZAWA 2013/14 G72097 Zdjęcie Nike Koszulka meczowa Inter Stadium 611062-011 Zdjęcie Nike Piłka nożna Inter Mediolan Prestige
ADIDAS KOSZULKA LEGIA WARSZ... Nike Koszulka meczowa Inter... Nike Piłka nożna Inter Medi...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info