Sport.pl

Plotki transferowe. Legia nie rezygnuje z Macieja Sadloka

PRZEGLĄD PRASY. Legia wciąż stara się sprowadzić Macieja Sadloka. Choć pierwsza oferta za lewego obrońcę wynosząca 300 tysięcy euro została przez Wisłę odrzucona, Legia planuje złożyć kolejną - informuje ?Fakt?.


Pierwsza oferta Legii za Sadloka złożona kilka tygodni temu została przez Wisłę odrzucona. Działacze "Białej Gwiazdy" uznali, że 300 tysięcy euro to za mało jak na obrońcę, o którym mówi się w kontekście reprezentacji Polski. Jednak w pewnym momencie wydawało się nawet, że 26-latek może trafić na Łazienkowską za darmo. Wisła zwlekała swoim graczom z wypłatami za trzy miesiące, więc Sadlok miał prawo ubiegać się o rozwiązanie kontraktu. Wszystkie zaległości zostały jednak w porę uregulowane.

Na transfer obrońcy naciska Henning Berg. Norweg ceni umiejętności Sadloka, a jego dodatkowym atutem jest możliwość gry na lewej stronie obrony, jak i na środku - czytamy w "Fakcie "

Gdyby Legia kupiła Macieja Sadloka, byłby on drugim obrońcą sprowadzonym tego lata do Warszawy z polskiej ekstraklasy. Dwa tygodnie temu wicemistrzowie Polski kupili z Jagiellonii Michała Pazdana za 700 tysięcy euro.

Więcej o:
Komentarze (2)
Plotki transferowe. Legia nie rezygnuje z Macieja Sadloka
Zaloguj się
 • igla017

  Oceniono 2 razy 0

  Poprzednie transfery obrońców z ekstraklasy pokazały, że może to być bardzo dobry transfer dla Legi ;)

 • mateo292

  Oceniono 3 razy -3

  a bierzecie tą pokrakę !!
  Sadlok to ostatni dobry mecz zagrał w Polonii jakies 5 lat temu:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX