Czas aklimatyzacji się skończył. Michał Masłowski ma zostać nowym liderem Legii

PRZEGLĄD PRASY. W Legii nie ma już Miroslava Radovicia, za chwilę nie będzie też Ondreja Dudy. Na zgrupowaniu w Austrii trener Henning Berg uczył zespół, jak ma grać bez swoich dotychczasowych liderów. Nowym graczem prowadzącym grę Legii ma być Michał Masłowski - czytamy w ?Przeglądzie Sportowym?.


Michał Masłowski przyszedł do Legii w przerwie zimowej z Zawiszy za 800 tysięcy euro. Zapłacona przez warszawian kwota wywołała sporo kontrowersji, mówiło się, że nie jest ona współmierna do umiejętności gracza. Masłowski jednak zaczął bardzo dobrze, w trudnym debiucie przeciwko Ajaksowi Amsterdam zaprezentował się obiecująco. Potem było jednak już tylko gorzej.

W całej rundzie wiosennej 25-letni pomocnik spędził na boisku 958 minut i strzelił tylko jednego gola. Wiara w to, że zastąpi on Miroslava Radovicia, z tygodnia na tydzień była przy Łazienkowskiej coraz słabsza. Masłowskiego broni jednak Henning Berg. - Michał miał pecha. Przyszedł do nas w najtrudniejszej dla zespołu części sezonu. Legia miała słabsze chwile i jego również to dotknęło. Poza tym gra w Zawiszy i Legii to dwie różne rzeczy, choć pozycja ta sama -tłumaczy Berg .

Teraz, po zaaklimatyzowaniu się w nowej drużynie i nowym mieście, Masłowski ma być liderem Legii. To jego w sparingach Berg wystawiał za Nemanją Nikoliciem i to od niego ma w dużej mierze zależeć, ile bramek strzeli nowy napastnik. Okres ochronny się skończył.

Zdjęcie ADIDAS KOSZULKA LEGIA WARSZAWA 2013/14 G72097Zdjęcie Lanki NIKE TIEMPO GENIO LEATHER FG 631282 010Zdjęcie Legia Warszawa bluza biała herb kolekcja DNA M
ADIDAS KOSZULKA LEGIA WARSZ...Lanki NIKE TIEMPO GENIO LEA...Legia Warszawa bluza biała ...
Sprawdź ceny »Porównaj ceny »Sprawdź ceny »
źródło:Okazje.info