Jakub Kosecki oficjalnie wypożyczony. Pomocnik najbliższy rok spędzi w SV Sandhausen

Jakub Kosecki oficjalnie opuszcza Warszawę. Legia wypożyczyła go do SV Sandhausen grającego w 2. Bundeslidze. Niemiecki klub zapewnił sobie opcję pierwokupu - podaje oficjalna strona klubu.


Potwierdziły się spekulacje o odejściu Koseckiego do Niemiec. Skrzydłowy Legii sygnalizował chęć opuszczenia klubu już od dłuższego czasu. Najczęściej w kontekście jego transferu pojawiała się Lechia Gdańsk. O możliwym przejściu Koseckiego do niemieckiego klubu poinformował we wtorek na Twitterze redaktor naczelny "Piłki Nożnej" Adam Godlewski.

Jakub Kosecki na Łazienkowską trafił w 2008 roku z Kosy Konstancin. Zanim zaczął odgrywać ważną rolę w zespole, dwa sezony spędził na wypożyczeniu - 2010/2011 w ŁKS-ie Łódź, 2011/2012 w Lechii Gdańsk. Dobra postawa w zespole biało-zielonych pozwoliła mu przekonać do siebie trenerów z Łazienkowskiej. Kosecki rozegrał w Legii 104 mecze, zdobył dwa mistrzostwa Polski oraz trzy Puchary Polski.

SV Sandhausen w 2. Bundeslidze gra od 2012 roku. W minionym sezonie nowy klub Koseckiego zajął dopiero 12. miejsce.Zdjęcie Adidas Legia Warszawa koszulka treningowa lw22Zdjęcie Lotto STADIO POTENZA V 700 TX Korki Lanki biały (R5737)Zdjęcie Legia Warszawa bluza biała herb kolekcja DNA M
Adidas Legia Warszawa koszu...Lotto STADIO POTENZA V 700 ...Legia Warszawa bluza biała ...
Sprawdź ceny »Sprawdź ceny »Sprawdź ceny »
źródło:Okazje.info