Sport.pl

Michał Żewłakow nie pomógł. Sztab szkoleniowy Legii pokonał dziennikarzy w Leogang

Sztab szkoleniowy wicemistrzów Polski pokonał 8:3 drużynę dziennikarzy podczas towarzyskiego spotkania w Leogang. Obserwatorom austriackiego spotkania nie pomógł nawet Michał Żewłakow.




Mecz odbył się kilka minut po zakończeniu porannego treningu piłkarzy Legii. W zespole sztabu szkoleniowego znaleźli się m.in. Henning Berg, Pal Arne Johansen, Kazimierz Sokołowski, Geir Kasene oraz doktor Jacek Jaroszewski, fizjoterapeuci i trenerzy przygotowania fizycznego.

Zespół dziennikarzy, z uwagi na mocno okrojony skład, musiał szukać wzmocnień. Te nadeszły prosto z klubu - w zespole obserwatorów austriackiego zgrupowania zagrali Michał Żewłakow z synem i Dominik Ebebenge. Spotkanie rozegrane zostało na skróconym polu i trwało dwa razy po 10 minut.

Mimo ogromnej determinacji i woli walki w drużynie dziennikarzy mecz zakończył się wynikiem 8:3 dla sztabu szkoleniowego Legii, a królem strzelców krótkiej gierki został Kazimierz Sokołowski, który trzykrotnie wpisał się na listę strzelców.

Dużo pracy przed wami, ale ogólna postawa była obiecująca - uśmiechał się na koniec rywalizacji asystent Berga. Norweski szkoleniowiec większość meczu rozegrał na pozycji środkowego obrońcy i z tyłu dowodził swoją drużyną.





Więcej o: