Ondrej Duda: Mam nadzieję, że kiedyś odwdzięczę się Legii

- Nie wiem jeszcze, jak potoczy się moja kariera. Natomiast wiem, że nie dałem Legii tyle, ile od niej dostałem - mówi Ondrej Duda w rozmowie z tygodnikiem ?Piłka Nożna?.


Transfer słowackiego pomocnika do Interu Mediolan jest niemal pewny. W wywiadzie dla "Piłki Nożnej ", Duda raz jeszcze wraca do poprzedniego sezonu, przegranego mistrzostwa z Lechem i nastrojów, jakie wtedy panowały. - Uważam, że reakcja kibiców w tym roku była oczywista. Nasi fani po ostatnim meczu mają rację. Przegraliśmy mistrza, a nie mieliśmy do tego prawa! Rozumiem wszystkich, bo mieli prawo być zdenerwowani, tak jak też my byliśmy strasznie źli.

Duda dodał także, że to właśnie kibiców i ich doping szczególnie ciepło będzie wspominał, gdy już go w Legii nie będzie. - Kibice są wspaniali i bardzo im dziękuję. Mogę powiedzieć śmiało, że ich pokochałem. Ale nie wszystkich kibiców, tylko prawdziwych kibiców Legii Warszawa. I jak już mnie tu nie będzie, to mam nadzieję, że jakoś im się odwdzięczę i jeszcze się spotkamy. - Nie wiem jeszcze, jak potoczy się moja kariera. Natomiast wiem, że nie dałem Legii tyle, ile od niej dostałem - kończy pomocnik.