Pięć milionów plus bonusy. Ondrej Duda już w tym tygodniu ma opuścić Legię

PRZEGLĄD PRASY. Dobiega końca transferowa saga z udziałem Ondreja Dudy. Legia jest już o krok od osiągnięcia porozumienia w sprawie kwoty, jaką Inter Mediolan ma zapłacić za Słowaka - informuje ?Przegląd Sportowy?.


To już ostatnie dni, w których można zobaczyć Dudę w koszulce Legii. Trwające od kilku tygodni negocjacje są na ostatniej prostej, a kluby osiągnęły już porozumienie. Legia chciała za rozgrywającego sześć milionów euro, Inter proponował cztery. Skończy się na ok. pięciu milionach, plus bonusach, które otrzyma warszawski klub.

W tym tygodniu do Austrii, w której legioniści przygotowują się do nowego sezonu, ma dotrzeć ojciec piłkarza. To on negocjował indywidualny kontrakt syna i jest cały czas w kontakcie z trenerem mediolańczyków Roberto Mancinim.

Oczywiście w każdym momencie może zdarzyć się coś nieprzewidywalnego, jednak Legii równie mocno zależy na sprzedaży gracza, jak Włochom na jego kupnie. Między innymi dlatego Duda trenował w ostatnich dniach indywidualnie i nie grał w sparingu ze Steauą. Nikt nie chciał ryzykować niepotrzebnego urazu reprezentanta Słowacji, który mógłby pokrzyżować plany Legii i Interu - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Dla kogo oni grają. Gonzalo Higuain i Zaira Nara [KLIKNIJ]


Czy Ondrej Duda powinien odejść z Legii?