Nemanja Nikolić: Między mną a Legią zaiskrzyło. Chcę tu osiągnąć wiele sukcesów

- Rozmawiałem z wieloma klubami, lecz to między mną a Legią zaiskrzyło i wierzę, że to przełoży się również na moją postawę na boisku. W Warszawie chcę osiągnąć wiele sukcesów. Jestem szczęśliwy, że zdecydowałem się na ten krok - mówi oficjalnej stronie Legia.com nowy napastnik Nemanja Nikolić.


Pierwszym nowym zawodnikiem, który dołączył przed sezonem do Legii, jest serbski napastnik z węgierskim paszportem Nemanja Nikolić. Oficjalnemu serwisowi legia.com 28-letni piłkarz mówi, dlaczego zdecydował się przenieść z Videotonu do Legii.

- Dla mnie najważniejszą sprawą było znalezienie klubu, który ma te same cele i ambicje co ja. Chciałem grać w zespole, który co sezon walczy o mistrzostwo, regularnie występuje w międzynarodowych rozgrywkach i chce być najlepszy w swoim kraju. Razem z moim menedżerem uważamy, że Legia to bardzo ciekawy projekt, i cieszę się, że będę jego częścią. Muszę się rozwijać i jestem przekonany, że będę miał taką możliwość właśnie w Warszawie - mówi reprezentant Węgier.

Nikolić chce w przyszłym sezonie pomóc Legii odzyskać mistrzostwo Polski. - Przede wszystkim chciałbym co tydzień pojawiać się na boisku, by strzelać ważne gole. Zdobywanie bramek jest bardzo istotne dla każdego napastnika, dla mnie również. Wszystko to ma jednak sprawić, żeby Legia odzyskała mistrzostwo i grała w Europie. Zależy mi na rozwoju, uwielbiam ciężko pracować i uczyć się nowych rzeczy. Jestem przekonany, że będę miał taką możliwość w Warszawie - twierdzi napastnik.

Z rozmowy wynika, że Legia obserwowała Nikolicia od półtora roku. - Dowiedziałem się, że przedstawiciele Legii obserwowali mnie od długiego czasu, mniej więcej od półtora roku. Naprawdę miło słyszeć takie słowa, bo dzięki temu, wiedzą, kogo biorą. Gdy ktoś obserwuje cię przez półtora sezonu, nie ocenia cię tylko na podstawie jednego meczu. Możesz przecież rozegrać jedno nieprawdopodobne spotkanie i ktoś już się na ciebie zdecyduje, choć w innych grach nie prezentowałeś już tego poziomu. Skauci Legii widzieli mnie wielokrotnie, więc mogli wyciągnąć na mój temat rzetelne wnioski. Zdaję sobie sprawę, że przez ten czas pokazałem się z dobrej strony i cieszę się, że dostałem od nich szansę. Rozmawiałem z wieloma klubami, lecz to między mną a Legią zaiskrzyło i wierzę, że to przełoży się również na moją postawę na boisku. W Warszawie chcę osiągnąć wiele sukcesów. Jestem szczęśliwy, że zdecydowałem się na ten krok.

Zdjęcie Adidas Legia Warszawa koszulka treningowa lw22 Zdjęcie Adidas Legia Warszawa torba listonoszka oficjalna Zdjęcie SZLEG03: Legia Warszawa - szalik Adidas
Adidas Legia Warszawa koszu... Adidas Legia Warszawa torba... SZLEG03: Legia Warszawa - s...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info