Nemanja Nikolić: Lubię strzelać gole, ale jeszcze bardziej lubię wygrywać

- Zależy mi na rozwoju, uwielbiam ciężko pracować i uczyć się nowych rzeczy. Jestem przekonany, że będę miał taką możliwość w Warszawie - mówi w wywiadzie z serwisem Legia.com Nemanja Nikolić, nowy piłkarz stołecznego klubu.


28-letni napastnik jest pierwszym zawodnikiem, który zasilił warszawski klub przed nowym sezonem. Reprezentant Węgier trafił do Legii z Videotonu, gdzie spędził niemal sześć sezonów. W tym czasie trzy razy był królem strzelców ligi węgierskiej.

- Jasne, byłem trzykrotnie królem strzelców na Węgrzech, ale to już przeszłość - powiedział Nikolić w rozmowie z Legia.com. - To był wspaniały czas w moim życiu. Nie chcę jednak żyć tym, co było. Teraz liczy się już tylko przyszłość, a tę zdecydowałem się związać z Legią. Będę walczył o to, by w Warszawie prezentować się z jak najlepszej strony. Wiem jedno: aby tak się stało, muszę bardzo ciężko pracować - dodał.

Nikolić przyznał, że o Legii dużo dowiedział się od kolegów z reprezentacji grających w polskiej lidze - Gergo Lovrencsicsa oraz Tamasa Kadara. - O Legii wypowiadali się bardzo pozytywnie. Przekonywali, że to duży klub o wysokiej jakości, który dysponuje bardzo dobrą infrastrukturą. Szczególnie zachwalali piękny stadion. Mówili także, że w drużynie występują świetni zawodnicy. To jednak wszystko, co wiedziałem już wcześniej. Oni mi tylko to wszystko potwierdzili - powiedział.

Nowy zawodnik Legii dodał, że jego celem będzie odzyskać dla Warszawy mistrzowski tytuł: - Wiem, że Legia grała w tym sezonie dobry futbol. Szczególnie duże wrażenie robią znakomite wyniki osiągnięte w Europie. OK, wiem, że mój nowy klub zakończył sezon na drugim miejscu w tabeli ze stratą jednego punktu do Lecha, lecz - cóż - w piłce czasem tak się dzieje. Przed rokiem udało się sięgnąć po tytuł, w tym niestety nie, ale zrobię wszystko, co w mojej mocy, by pomóc w odzyskaniu trofeum - skończył.Zdjęcie Adidas koszulka tenisowa męska BARRICADE POLO M60906 Zdjęcie Allright Rakieta tenisowa TITANIUM PRO Zdjęcie Lotto buty tenisowe męskie VECTOR VI R0097
Adidas koszulka tenisowa mę... Allright Rakieta tenisowa T... Lotto buty tenisowe męskie ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info