Rzeźniczak rzuca medalem, kibice śpiewają: "Tego mistrza już mieliście, ale wszystko zjeb...ście"

"W przyszłym sezonie chcemy was widzieć na tronie", "Drugie miejsce to porażka", "Tego mistrza już mieliście, ale wszystko zjeb...ście" - tak kibice z "żylety" zareagowali na wicemistrzostwo dla Legii.

Po tym, jak na Łazienkowskiej skończył się niedzielny mecz Legii z Górnikiem (2:0), spiker prosił wszystkich kibiców, by nie opuszczali trybun. Trwał jeszcze mecz Lecha z Wisłą. Po dwóch minutach Wojciech Hadaj poinformował, że mecz w Poznaniu skończył się remisem (0:0), co oznaczało, że Legia skończyła sezon na drugim miejscu, a mistrzem został Lech.

Kilka minut po tej informacji piłkarze i sztab Legii odebrali medale za wicemistrzostwo. Zrobili to niechętnie - Jakub Rzeźniczak od razu cisnął medalem o murawę, a większość kolegów z drużyny szybko zdejmowała je z szyi. Podczas ceremonii wręczania kibice na stadionie skandowali: "Drugie miejsce to porażka", "Tego mistrza już mieliście, ale wszystko zjeb...ście". Wygwizdali też Henninga Berga. Norweg, tak jak cały skład Legii odbierający medale, został wyczytany przez spikera. - W Legii nikt nie jest i nie będzie zadowolony z drugiego miejsca. Jestem trenerem zespołu, więc odpowiadam za jego wyniki. Muszę przyjąć krytykę, która na mnie spada. Lepiej, żeby kibice gwizdali na mnie niż na piłkarzy - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Berg.

Gdy legioniści odebrali już medale z rąk władz ekstraklasy, podeszli pod "żyletę", z której poza wspomnianymi hasłami usłyszeli też głośne: "W przyszłym sezonie chcemy was widzieć na tronie".

Zdjęcie Adidas Legia Warszawa koszulka meczowa domowa S Zdjęcie Adidas Legia Warszawa koszulka treningowa lw22 Zdjęcie Legia Warszawa - Szalik 22763
Adidas Legia Warszawa koszu... Adidas Legia Warszawa koszu... Legia Warszawa - Szalik 22763
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info