Henning Berg rozmawia z właścicielami Legii o zmianach w kadrze przed kolejnym sezonem

PRZEGLĄD PRASY. Właściciele klubu chcą się dowiedzieć, jakich zmian w zespole domaga się norweski szkoleniowiec - czytamy w ?Fakcie?.


Nadeszły sądne dni dla zawodników Legii. Trener Henning Berg w czwartek i piątek rozmawiał z właścicielami klubu o potrzebnych zmianach w zespole - podaje "Fakt".

Dla niektórych piłkarzy opinia szkoleniowca może w najbliższej przyszłości oznaczać zmianę pracodawcy. Przesądzone jest odejście Helio Pinto. Wraz z końcem czerwca kontrakty wygasają Iniakiemu Astizowi i Markowi Saganowskiemu. Nie wiadomo, co dalej z Dossą Juniorem, Jakubem Koseckim i Orlando Sa. Zwłaszcza sprawa tego ostatniego wzbudza najwięcej emocji. Od początku swojej pracy w Polsce Bergowi było nie po drodze z Portugalczykiem. Najskuteczniejszy w tym sezonie legionista zadecydował już, że odejdzie, ale właściciele chcieliby go zatrzymać.

Wszystkie ustalenia zakładają, że latem nie dojdzie do zmian w sztabie szkoleniowym. Jeśli jednak warszawianie nie obronią tytułu, również przyszłość Berga w Legii może zawisnąć na włosku.Zdjęcie Adidas Legia Warszawa koszulka meczowa domowa S Zdjęcie Puma EVOPOWER 1 SLIP Nagolenniki peacoatplasma redwhite (030468) Zdjęcie Puma Ochraniacze Power Force 030408
Adidas Legia Warszawa koszu... Puma EVOPOWER 1 SLIP Nagole... Puma Ochraniacze Power Forc...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info