Plotki transferowe. Ondrej Duda odejdzie z Legii do Interu Mediolan?

Według włoskich mediów transfer Ondreja Dudy jest już niemal przesądzony. Jak podaje serwis calciomercato.it, powołując się na "La Gazzetta Dello Sport", pomocnik Legii Warszawa jest bardzo bliski podpisania kontraktu z Interem Mediolan.


Borussia Mönchengladbach, Southampton, Aston Villa, West Ham - to nazwy klubów, które w ostatnich tygodniach pojawiały się w prasie w kontekście transferu Dudy. Ostatnie informacje, które pojawiły się we włoskiej prasie, są takie, że słowacki pomocnik jest bardzo bliski podpisania kontraktu z Interem Mediolan.

Włoscy dziennikarze podkreślają, że mimo 20 lat Duda regularnie i z powodzeniem gra w Legii. Przypominają również, że zimą był przymierzany do Napoli jako alternatywa dla Marka Hamsika (nazywają Dudę "nowym Markiem Hamsikiem").

Legia na sprzedaży Dudy chciałaby zarobić ok. 7-8 mln euro. Wątpliwe jest jednak, by ktoś zaoferował w tej chwili aż takie pieniądze. - 8 mln euro to nierealna kwota. Duda jest w tej chwili wart kilka razy mniej - mówił kilka dni temu "Wyborczej" Dariusz Dziekanowski.

Duda trafił do Legii w lutym 2014 r. ze słowackiego MFK Koszyce za 300 tys. euro. Jego kontrakt obowiązuje do czerwca 2019 r.Zdjęcie Joma SUPERCOPA PA Korki Lanki black/yellow/orange (SCOMS.501.PA) Zdjęcie Joma SUPER COPA SPEED Korki Lanki black/red (S-ULW.406.PM) Zdjęcie Joma AGUILA GOL PX Korki wkręty black/white (AGOLS.501.PX)
Joma SUPERCOPA PA Korki Lan... Joma SUPER COPA SPEED Korki... Joma AGUILA GOL PX Korki wk...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info