Sport.pl

Arkadiusz Piech wraca do Legii. Dostanie drugą szansę?

PRZEGLĄD PRASY. Legia nie zgodziła się, aby GKS Bełchatów miał prawo pierwokupu wypożyczonego Arkadiusza Piecha. Napastnik po zakończeniu sezonu wróci do Legii, gdzie może dostać drugą szansę - pisze ?Fakt?.


Cztery gole w ostatnim meczu z Ruchem Chorzów, w sumie 11 w rundzie wiosennej ekstraklasy - to bilans wypożyczonego z Legii do GKS-u Bełchatów Arkadiusza Piecha. 30-letni napastnik, który w nowym klubie odzyskał strzelecką formę, po zakończeniu sezonu wróci do Warszawy. Z Legią ma ważną umowę do czerwca 2017 roku.

Jak informuje "Fakt", władze Legii w umowie wypożyczenia nie zgodziły się na zapis umożliwiający GKS-owi wykupienie zawodnika po zakończeniu sezonu. Piech musi więc stawić się za kilka tygodni w Legii i być może otrzyma drugą szansę.

- Arek zaliczył falstart przy Łazienkowskiej, bo być może oczekiwania wobec niego były zbyt duże. Po powrocie będzie musiał udowodnić, że występy w zespole mistrza Polski to nie są dla niego za wysokie progi - mówi "Faktowi" były zawodnik Legii Sylwester Czereszewski.

W rundzie jesiennej Piech nie otrzymywał od Henninga Berga zbyt wielu szans na grę. W ekstraklasie zagrał cztery razy, ale tylko dwa mecze w pełnym wymiarze czasowym, nie strzelił w nich ani jednego gola. Pięć trafień zaliczył w meczach rezerw Legii w III lidze.

Czy Arkadiusz Piech powinien dostać drugą szansę w Legii?
Więcej o: