Cezary Kucharski: Jeśli Legia straci tytuł, zrobi to na własne życzenie

- Legia miała tyle szans, ale zbyt lekceważąco i arogancko traktowała mecze w lidze. Była faworytem, dobrze grała w lidze Europy, dlatego w ekstraklasie brakowało jej motywacji - uważa były zawodnik Legii, Cezary Kucharski.


Były kapitan mistrzów Polski, a obecnie agent piłkarski uważa, że Legia cały czas ma duże szanse na zwycięstwo w lidze, jednak jej problemem w tej rundzie jest złe przygotowanie fizyczne. - Piłkarze muszą sobie przypomnieć, jak traktowali spotkania w europejskich pucharach, jak się do nich przygotowywali i motywowali. Mają jednak problem: są gorzej przygotowani fizycznie, niż byli jeszcze kilka miesięcy temu. Słabiej biegają i widać to w ostatnich meczach - mówi w "Przeglądzie Sportowym ".

Kucharski dodał również, że to dobrze dla Legii, że trener Henning Berg zaczął stawiać w ataku na Orlando Sa. - Dobrze, że trener przeprosił się z Orlando Sa i wreszcie dostrzegł to, o czym wszyscy w Polsce wiedzą od dawna: to dobry, skuteczny napastnik - zakończył 17-krotny reprezentant Polski.