Legia w najmocniejszym składzie na mecz z Lechem: "Sagan" w ataku, Żyro w masce

Henning Berg wystawia na sobotni mecz z Lechem prawie niezmienioną jedenastkę sprzed tygodnia. Pomimo niedawnej kontuzji nosa od pierwszej minuty zagra Michał Żyro. Początek spotkania o 15.30, relacja na legia.sport.pl.


W porównaniu do składu, który zaczął tydzień temu wygrany finał Pucharu Polski z Lechem, trener Legii dokonał tylko jednej zmiany. Miejsce Guilherme na prawym skrzydle zajmie Michał Żyro, któremu tydzień temu na Stadionie Narodowym Barry Douglas złamał nos. Skrzydłowy Legii poleciał do Monachium po specjalną maskę chroniącą twarz, w piątek już w niej trenował, a w sobotę w niej zagra.

W ataku Berg postawił na Marka Saganowskiego, dla którego to będzie 300. mecz w polskiej ekstraklasie. Orlando Sa jest już gotowy do gry po kontuzji, ale zacznie mecz na ławce rezerwowych.

Skład Legii: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Vrdoljak, Jodłowiec - Żyro, Duda, Kucharczyk - Saganowski. Rezerwowi: Malarz, Guilherme, Sa, Lewczuk, Bereszyński, Kosecki, Masłowski.

Skład Lecha: Burić - Kędziora, Kamiński, Arajuuri, Douglas - Trałka, Linetty - Pawłowski, Jevtić, Kownacki - Hamalainen.

Początek meczu Legia - Lech w sobotę o godz. 15.30. Relacja na żywo na legia.sport.pl.