Plotki transferowe. AEK Ateny zainteresowany Orlando Sa?

PRZEGLĄD PRASY. Walczący o awans do greckiej ekstraklasy AEK Ateny oferuje 500 tys. euro za Orlando Sa. Legia chce więcej - informuje ?Fakt?.


W ostatnim czasie głośno było o konflikcie między portugalskim napastnikiem mistrzów Polski, a trenerem Henningiem Bergiem i innymi zawodnikami. Sa miał zapowiedzieć, że latem odejdzie z klubu.

Według "Faktu" napastnik ma w kontrakcie klauzulę odstępnego wynoszącą trzy miliony euro. Trudno będzie uzyskać jednak taką kwotę za rezerwowego. Dlatego przy Łazienkowskiej gotowi są obniżyć swoje wymagania do poziomu miliona euro. Dziennik utrzymuje, że Sa zainteresował się AEK Ateny. Były klub Rogera Guerreiro zajął pierwsze miejsce w tabeli grupy południowej Football League i będzie faworytem fazy play-off o awans do ekstraklasy. Grecy mieli zaproponować Legii 500 tysięcy euro więc do porozumienia jest jeszcze daleko. Wcześniej pojawiały się informacje o zainteresowaniu Portugalczykiem ze strony Malagi i Trabzonsporu.

W piątek o 20.30 Legia zmierzy się na wyjeździe z Ruchem Chorzów. Berg na konferencji prasowej przed meczem zapewniał, że nie skreślił Sa. Zdecydowanie bliżej pierwszej jedenastki w spotkaniu z chorzowianami jest jednak Marek Saganowski.

Zdjęcie RLEG07: Legia Warszawa - koszulka Adidas Zdjęcie Adidas Legia Warszawa koszulka meczowa domowa S Zdjęcie Legia Warszawa Mousepad Podkładka Pod Mysz 3974
RLEG07: Legia Warszawa - ko... Adidas Legia Warszawa koszu... Legia Warszawa Mousepad Pod...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info