Piotr Włodarczyk: Berg powinien dogadać się z Sa

PRZEGLĄD PRASY. - O tym, że Portugalczyk nie gra w podstawowym składzie mistrza Polski, muszą decydować jakieś prywatne animozje. Innej opcji nie widzę - ocenia w felietonie na łamach ?Faktu? były piłkarz Legii Warszawa.
Orlando Sa właściwie od początku pobytu w Legii nie ma w drużynie najlepszej pozycji. Ostatnio trener Berg wyżej ceni nawet 37-letniego Saganowskiego i to jemu częściej daje szanse gry. - O ile jeszcze na początku przygody Sa z Legią Portugalczyk nie grał dobrze, o tyle w tym sezonie jest jednym z najlepszych napastników w ekstraklasie. Dlatego teraz wypada zadać sobie pytanie, czy polska ekstraklasa jest na tyle mocna, że stać nas na to, by sadzać takiego zawodnika na ławce? - zastanawia się w "Fakcie" Włodarczyk.

I pisze dalej: O tym, że Portugalczyk nie gra w podstawowym składzie mistrza Polski, muszą decydować jakieś prywatne animozje. Innej opcji nie widzę. Uważam, że Berg i Sa powinni znaleźć ze sobą wspólny język. Wszystkim wyszłoby to na dobre. Legii, bo Portugalczyk jest gwarancją kolejnych bramek i z nim w składzie łatwiej byłoby obronić mistrzostwo Polski. Sa, bo będzie regularnie grał, a tego chce każdy piłkarz - kończy były legionista.