Żołnierze-weterani odwiedzili Legię

- Stadion stadionem, ale dopiero jak na to wszystko spojrzy się od środka, widać, jak wielkim przedsięwzięciem biznesowym jest Legia Warszawa - mówił starszy chorąży Marek Łyczkowski podczas wtorkowej wizyty weteranów przy Łazienkowskiej.


Na stadionie Legii pojawili się we wtorek podoficerzy i weterani misji wojskowych Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Wizyta odbywała się w ramach projektu "Charytatywna Wiosna", w którym Legia - w zależności od poziomu frekwencji podczas wybranych spotkań - wspomaga finansowo różne fundacje. Patronami niedzielnego meczu z Zawiszą będą Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju, Stowarzyszenie Rodzin Poległych Żołnierzy "Pamięć i Przyszłość" oraz Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa.

Wizyta na stadionie zrobiła na żołnierzach wrażenie. - Stadion stadionem, ale dopiero jak na to wszystko spojrzy się od środka, widać, jak wielkim przedsięwzięciem biznesowym jest Legia Warszawa - mówił starszy chorąży Marek Łyczkowski. - Mieliśmy okazję rzucić okiem na boisko z wysokości trybuny prasowej, skąd roztacza się imponujący widok zarówno właśnie na stadion, jak i Warszawę - dodał.

Weterani spotkali się także z piłkarzami - do wspólnych zdjęć pozowali Ondrej Duda, Jakub Rzeźniczak oraz Guilherme. Żołnierze odwiedzili również Legia Fight Club.