Roman Kosecki: Kuba nie jest popychadłem

PRZEGLĄD PRASY. - W Legii traktują Kubę jak piąte koło u wozu. Jeżeli nic się nie zmieni, będę syna gorąco namawiał, by w czerwcu zmienił klub - mówi na łamach ?Przeglądu Sportowego? wiceprezes PZPN.


Jakub Kosecki nie ma obecnie zbyt mocnej pozycji w drużynie Henninga Berga. Na wiosnę zagrał tylko w czterech z dziesięciu spotkań Legii Warszawa. Pełne 90 minut spędzi na boisku jedynie w meczu z Koroną. Ostatnie szlagiery, z Wisłą i Lechem, oglądał z trybun. - Jestem zdziwiony tym, jak się go w Legii traktuje. Do Poznania Henning Berg zabrał 19 piłkarzy, ale tylko Kubę wysłał na trybuny. Jeśli nic się nie zmieni, będę syna gorąco namawiał, by w czerwcu zmienił klub. Nie pozwolę by ktoś wycierał sobie gębę nazwiskiem Kosecki, nawet jeśli chodzi o tak bliski mi klub jak Legia - zapowiada w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Roman Kosecki.

- W Legii traktują Kubę jak piąte koło u wozu. Mam wrażenie, że na niektórych piłkarzy stawia się tylko dlatego, że dużo kosztowali, więc trzeba jakoś uzasadnić ich transfery. A Kosecki może oglądać mecze z trybun. Pewnie, tak najprościej. Tylko że ja nie godzę się, by tak traktowano mojego syna. On nie jest jakimś popychadłem - kończy były reprezentant Polski.Zdjęcie RLEG06j: Legia Warszawa - koszulka junior Adidas Zdjęcie RLEG07: Legia Warszawa - koszulka Adidas
RLEG06j: Legia Warszawa - k... RLEG07: Legia Warszawa - ko...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info