Sport.pl

Arkadiusz Piech: Robię wszystko, by udowodnić, że jeszcze się nie skończyłem

PRZEGLĄD PRASY. Robię wszystko, by udowodnić, że ostatnie pół roku to był tylko zbieg nieszczęśliwych i niekorzystnych dla mnie okoliczności. Jeśli wrócę do Legii, to pokażę, że Piech się jeszcze nie skończył - mówi w rozmowie z ?Super Expressem? 29-letni napastnik wypożyczony do GKS Bełchatów.


Jesienią Piech miał być w Legii alternatywą dla Miroslava Radovicia i Ondreja Dudy, na których regularnie w ataku stawiał Henning Berg. Miał rywalizować z Orlando Sa i Markiem Saganowskim o miejsce w składzie, ale tę rywalizację przegrał.

Zimą napastnik dał pretekst Legii, by rozwiązała z nim umowę. W nocy z 26 na 27 grudnia został zatrzymany przez policję w świdnickim szpitalu "Latawiec" i oskarżony o pobicie lekarza dyżurnego. Władze mistrzów Polski kontraktu z Piechem nie rozwiązały (obowiązuje do czerwca 2017 r.), ale na początku stycznia wypożyczyły zawodnika na pół roku do GKS Bełchatów.

W ekipie beniaminka ekstraklasy Piech nie zawodzi - w ostatnich trzech spotkaniach strzelił cztery gole. - Robię wszystko, by udowodnić, że ostatnie pół roku to był tylko zbieg nieszczęśliwych i niekorzystnych dla mnie okoliczności. Nie zapomniałem, jak się zdobywa gole - mówi w rozmowie z "Super Expressem". Piech przekonuje, że Legia to nie jest dla niego jeszcze zamknięty rozdział. - Liczę, że wrócę i pokażę, że za wcześnie mnie skreślono. Pokażę, że Piech się jeszcze nie skończył - podkreśla napastnik.

W rundzie jesiennej Piech rozegrał w Legii sześć spotkań. Nie strzelił w nich żadnej bramki. Częściej występował rezerwach prowadzonych przez Jacka Magierę. W trzeciej lidze zdobył pięć bramek.

Więcej o:
Komentarze (2)
Arkadiusz Piech: Robię wszystko, by udowodnić, że jeszcze się nie skończyłem
Zaloguj się
 • noriakikassai

  Oceniono 5 razy 5

  Brawo Arek, od razu stał się sympatyczny jak tylko strzelił Polonii bramkę w meczu z rezerw Legii. Teraz wal tych bramek ile wlezie wszystkim mecz po meczu. Szczególnie liczę na błysk formy w meczu z Lechem. Legia trzyma za ciebie kciuki.

 • rabe_tata_joea

  Oceniono 2 razy 2

  "Pokażę, że Piech się jeszcze nie skończył - podkreśla napastnik."

  Czyżby Bigosmiszcz ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX