Internauci o decyzji Miroslava Radovicia: "Normalny kibic tego nie zrozumie", "Dla mnie jesteś legendą"

"Rado robi to, co powinien. Troszczy się przyszłość swoją i rodziny" - piszą jedni kibice w komentarzach na Legia.sport.pl. Inni zarzucają Serbowi, że "poleciał na łatwy hajs".


Transfer Miroslava Radovicia do drugoligowego chińskiego klubu Hebei China Fortune jest przesądzony. Odejście jednej z największych gwiazd klubu ostatnich lat podzieliło kibiców Legii. Jedni zarzucają mu zostawienie klubu w ważnym momencie dla ogromnych pieniędzy chińskiego miliardera, inni przyznają mu prawo do wyboru takiej opcji po tym, co już zrobił przy Łazienkowskiej.

"Powodzenia RADO! Podobno zarobisz tam 10 mln zł za rok gry. I dobrze. Prawdziwi fani Legii nie zapomną twojej gry. A za dwa czy trzy lata wracaj. I nie słuchaj żadnego zazdrośnika. (...) Legia też zostanie z pieniędzmi, za które może kupić naprawdę dobrego zawodnika albo ostro zainwestować w akademię" - pisze w komentarzu użytkownik o nicku t0tylk0ja.

"Teraz włącz wyobraźnię. Jesteś w swojej pracy. Zarabiasz za to, co robisz, kasę. Przylatuje wróbelek i ćwierka, że za to samo na końcu świata zarobisz 10 razy tyle. W domu żona i trójka dzieci, a Ty wiesz, że swoją pracę będziesz mógł wykonywać tylko przez kilka lat. Co robisz? Rado, szacun za wszystko, niech Ci się wiedzie. Do zobaczenia w Warszawie" - ocenia adamyauch.

"Dzięki, Rado, za wszystko. To były wspaniałe lata. Dla mnie jesteś legendą" - wyznaje menago1916.

"Rado zrobił swoje - teraz inni niech pokażą, że zasługują na miejsce po nim. Każdy trzeźwo podchodzący do życia człowiek niezależnie od wykonywanej pracy zrobiłby to samo. Dzięki za wszystko i powodzenia" - pisze ogorinho0913.

"Rado robi to, co powinien. Troszczy się przyszłość swoją i rodziny. Pamiętacie, jak klub potraktował Lubo? A co by było, jakby Rado złapał ciężką kontuzję i pauzował pół roku? Jaki kontrakt by z nim potem podpisała Legia? Sportowiec ma przerąbane, jego kariera może się skończyć w każdej chwili i póki jest na fali, ma obowiązek z tego korzystać. Cele sportowe są super, ale w jego wieku musi myśleć o tym, co potem" - twierdzi thegosc.

Z kolei internauta o nicku gmk38 pisze: "Normalny kibic właśnie tego nie rozumie! Kto mówił, że tu chce zostać do końca swego życia i kocha klub! To jak możesz zostawić swój klub przed tak ważną batalią!!".

"No faktycznie strasznie trudna decyzja, polecieć na łatwy hajs, nie mając za grosz ambicji. Przestań się kompromitować, leć zarabiać, przecież to tylko sport" - twierdzi użytkownik scierplaminoga.

"Aha. Czyli to, że Radovic mówi, że kocha Legię i kasa go nie interesuje, to nieprawda. To po co tak mówił???" - żali się patrykos11.99

"To kiedy, Rado, wrócisz, w Roku Tygrysa czy Szczura... Ten temat przyjmuję z mieszanymi uczuciami; z jednej strony jestem wściekły, z drugiej życzę Ci powodzenia... samo życie" - pisze waldits.Decyzja Miroslava Radovicia o odejściu z Legii do Hebei jest...