Plotki transferowe. Chińczycy kuszą Radovicia. Dają sześć mln zł pensji

PRZEGLĄD PRASY. Jak podaje ?Przegląd Sportowy?, serbskim zawodnikiem zainteresowany jest jeden z chińskich klubów. Nieoficjalnie mówi się, że Radović otrzymał ofertę opiewającą na przynajmniej 6 mln złotych rocznie.


Klubem, który zainteresowany jest usługami gwiazdora Legii, jest prawdopodobnie drugoligowy Hebei China Fortune. Jego szkoleniowcem jest rodak Radovicia - Radomir Antić. Stołeczny klub wcześniej nie był skory do sprzedaży swojego najlepszego piłkarza, jednak jeśli Chińczycy zaproponują za Serba godne pieniądze, a on sam zdecyduje, że chce odejść, dostanie zgodę - pisze "Przegląd Sportowy".

Radović gra w Legii od sezonu 2006/07. W listopadzie przedłużył swój kontrakt. Związał się ze stołecznym klubem do czerwca 2018 roku. Uzgodniono też, że po zakończeniu kariery Serb będzie mógł zostać w klubie i pracować w nim w roli trenera lub skauta.

Zdjęcie Adidas Bluza treningowa Tiro 13 Junior Z21136 Zdjęcie Nike Koszulka piłkarska Park Derby Jersey 588413-412 Zdjęcie Rękawice bramkarskie EXTREME
Adidas Bluza treningowa Nike Koszulka piłkarska Rękawice bramkarskie EXTREME
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info