Zostań pułkownikiem "Legionów". Legia wprowadza dla kibiców program lojalnościowy z nagrodami

Od rundy wiosennej karta kibica nie będzie już potrzebna do zakupu biletu na mecz przy Łazienkowskiej, ale jej posiadacze otrzymają sporo korzyści w nowym programie lojalnościowym.


Legia rezygnuje od rundy wiosennej z obowiązku posiadania karty kibica przy zakupie biletu. W ramach rekompensaty dla sympatyków klubu, którzy taką kartę już wyrobili i za nią zapłacili, wprowadza nowy program lojalnościowy o nazwie "Legiony". Takich kibiców jest około 300 tysięcy. Od niedzielnego meczu z Jagiellonią posiadaczom karty kibica będzie się naliczać spotkania w nowym programie.

Więcej o rewolucji na Legii - czytaj tutaj >>

W zależności od liczby meczów, na które wejdzie kibic, będzie on otrzymywał stopnie wojskowe na wzór legionów Józefa Piłsudskiego. Za jeden mecz w sezonie kibic po zalogowaniu się na stronie Legii zobaczy, że został szeregowcem, za trzy - starszym żołnierzem. Za pięć - kapralem itd. Najwyższy stopień - pułkownik - będzie dostępny za posiadanie karnetu i obecność na wszystkich spotkaniach w sezonie. Dla pułkownika dostępna będzie jedna z kilku nagród, np. spacer po dachu stadionu z przewodnikiem albo udział w prezentacji taktyki zespołu przez Henninga Berga lub wyprowadzenie przez dziecko uczestnika piłkarzy na mecz. Podpułkownikiem stanie się posiadacz karnetu i widz obecny na 21 meczach w sezonie, majorem za karnet i 17 spotkań itd., aż do szeregowca. Wszystkich czekają mniej lub bardziej atrakcyjne nagrody. Odtąd każdy fan komentujący artykuły na oficjalnej stronie znajdzie przy swoim nazwisku lub pseudonimie stopień wojskowy.

Wszystko to ma zachęcić do lojalności i stworzenia hierarchii fanów, oddzielić prawdziwych kibiców od tych, którzy tylko mówią, że przychodzą na Łazienkowską. Co sezon zabawa ze stopniami ma się zaczynać od początku, ale Legia zamierza "medalami za służbę" uhonorować kibiców, którzy sezon po sezonie będą wykazywali duże przywiązanie do klubu. "Legiony" będą dostępne od meczu z Jagiellonią, wtedy będzie też można zalogować się do systemu i m.in. poprzez wyszukiwarkę do swojego "wojskowego" profilu dorzucić wszystkie obejrzane spotkania Legii przez całe życie. Nie tylko te z całego obecnego sezonu, za które klub chce zacząć nagradzać swoich lojalnych fanów.

ŻE(L)AZNA JEDENASTKA, CZYLI PODSUMOWANIE TYGODNIA W LEGII (11): Skuteczny Ryczkowski, pogrom koszykarzy i powrót mistrzów


Czy zniesienie karty kibica podniesie frekwencję na stadionie Legii?