Miroslav Radović nie zagra w sparingach Legii w Turcji

PRZEGLĄD PRASY. Pomocnik Legii Miroslav Radović podczas obozu w Belek trenuje indywidualnie i nie zagra w sparingach Legii - informuje ?Przegląd Sportowy?. Do treningów z drużyną Serb ma wrócić dopiero na zgrupowaniu w Hiszpanii.


Piłkarze Legii do treningów wrócili tydzień temu, a od poniedziałku przebywają na zgrupowaniu w tureckim Belek. Lider drużyny mistrza Polski Miroslav Radović na razie trenuje indywidualnie, nie brał jeszcze udziału w zajęciach z pełnym obciążeniem, ponieważ dochodzi do formy po kontuzji mięśnia przywodziciela.

- W moim wieku trzeba już uważać, nie wszystko goi się tak szybko jak kiedyś. Dlatego lepiej wrócić do zajęć tydzień później niż o jeden dzień za szybko - mówi "Przeglądowi Sportowemu" 31-letni Radović. Serb nie zagra w sparingach Legii w Turcji zaplanowanych na 24 stycznia (Viktoria Pilzno) i 27 stycznia (Karabach Agdam i Zenit Sankt Petersburg).

Do treningów z drużyną Radović ma wrócić dopiero na drugim zimowym zgrupowaniu w Hiszpanii, które rozpocznie się 31 stycznia.