Sport.pl

Arkadiusz Piech: W Bełchatowie nie będę odrabiał pańszczyzny

- Z Legii trudno się odchodzi, chciałem tam zostać i dalej walczyć, ale w końcu stwierdziłem, że potrzebne jest mi granie - mówi w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? Arkadiusz Piech, którego Legia wypożyczyła na pół roku do GKS Bełchatów.


29-letni napastnik, który trafił do Warszawy latem 2014 roku, nie odnalazł się przy Łazienkowskiej. W ekstraklasie większość czasu spędził poza składem (zagrał w czterech meczach), strzelając gole tylko w trzecioligowych rezerwach (pięć bramek w sześciu spotkaniach). Kilka dni temu Legia wypożyczyła go do Bełchatowa.

- W Bełchatowie chcę odbudować swoją dyspozycję. Żadnego odrabiania pańszczyzny nie będzie - zapowiada Piech w rozmowie z "Przeglądem".

- Z Legii trudno się odchodzi, chciałem tam zostać i dalej walczyć, ale w końcu stwierdziłem, że potrzebne jest mi granie. Rok bez regularnych występów dla piłkarza na pewno nie jest niczym miłym. Dlatego zdecydowałem się na ten ruch. Trener Kamil Kiereś wyciągnął do mnie rękę, zaufał mi i muszę ten kredyt spłacić - mówi Piech.

Więcej o: