Nie będzie ośrodka treningowego Legii w Sulejówku? Jest nowa lokalizacja

PRZEGLĄD PRASY. - Przyzwyczajamy się powoli do tego, że trzeba będzie znaleźć nową lokalizację, a z tamtej koncepcji zrezygnować. Oczywiście opóźni to powstanie akademii, co nie jest nam na rękę - mówi ?Przeglądowi Sportowemu? współwłaściciel Legii Dariusz Mioduski.


Kolejny raz opóźnia się projekt budowy nowego ośrodka treningowego Legii. Władze klubu prowadziły na ten temat rozmowy z burmistrzem Sulejówka, powstał nawet projekt budowy takiego obiektu. Z decyzją wstrzymano się do wyborów, ale okazuje się, że teraz władze miasta nie są w ogóle zainteresowane powstaniem akademii Legii na swoim terenie.

- Chcieliśmy się spotkać z władzami Sulejówka, ale nie ma z ich strony żadnego odzewu. Przyzwyczajamy się powoli do tego, że trzeba będzie znaleźć nową lokalizację, a z tamtej koncepcji zrezygnować. Oczywiście opóźni to powstanie akademii, co nie jest nam na rękę - mówi "Przeglądowi Sportowemu" współwłaściciel Legii Dariusz Mioduski.

Jak twierdzi Mioduski, do Legii zgłosiły się władze sąsiadującego z Sulejówkiem Halinowa, które chętnie widziałby taką inwestycję na swoim terenie.

Że(L)azna jedenastka, czyli podsumowanie tygodnia w Legii (6): Gdzie Łęczna, gdzie Ajax, gdzie Duda?