Legia pewnie pokonała Wisłę w Centralnej Lidze Juniorów

Juniorzy Legii z roczników 1996-97 pokonali w Krakowie Wisłę 3:0 w ostatnim jesiennym meczu Centralnej Ligi Juniorów. Bramki dla Legii strzelali Arkadiusz Górka (dwie) oraz Tomasz Nawrotka.

Legioniści są liderem wschodniej grupy CLJ - w 17 meczach zdobyli 45 punktów, nad drugą Polonią mają dziewięć punktów przewagi. W sobotę Legia nie miała problemu z zajmującą miejsce w środku tabeli Wisłą. Mecz w Krakowie był wyrównany, ale to młodzi legioniści stwarzali więcej okazji do strzelenia gola. I je wykorzystywali.

W 15. minucie Adam Ryczkowski podał do Górki, a ten strzelił pod poprzeczkę. W 72. minucie Nawrotka opanował piłkę po długim podaniu Mateusza Hołowni i trafił do siatki z prawej strony pola karnego. Wynik w 81. minucie ustalił Górka, który rzutu karnego po faulu na Miłoszu Szczepańskim nie wykorzystał, ale pewnie pokonał bramkarza Wisły dobitką.