Sport.pl

Wygraj bilety na mecz Legii! Weź udział w konkursie na Facebooku

W poniedziałek Legia zagra w ekstraklasie z Cracovią. Mamy dla Was pięć podwójnych biletów na ten mecz. Można je wygrać w czwartek w konkursie na naszym profilu Warszawa.sport.pl na Facebooku.
Facebook Warszawa.sport.pl - tu będzie konkurs

W czwartek Legia zmierzy się na wyjeździe w Lidze Europy z belgijskim Lokeren, a my już rozdajemy bilety na kolejny mecz mistrzów Polski. W poniedziałek podopieczni Henninga Berga zagrają w meczu ekstraklasy na Pepsi Arenie z Cracovią. Początek meczu o godz. 18.

Do rozdania mamy pięć podwójnych biletów na ten mecz. Aby je wygrać, należy wziąć udział w konkursie, czyli prawidłowo i szybko odpowiedzieć na pytanie, które w czwartek o 14 pojawi się na Facebooku Warszawa.sport.pl.

Powodzenia!

Więcej o:
Komentarze (1)
Wygraj bilety na mecz Legii! Weź udział w konkursie na Facebooku
Zaloguj się
  • henry12345

    Oceniono 2 razy -2

    LESNODUPSKI CFFFELUCH I JEGO INTELIGENCJA MALPY "Drodzy przyjaciele, mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze. Piszę do Was w jednej bardzo ważnej sprawie. Uzgodniliśmy z naszym zawodnikiem-gwiazdą Michałem Żyro, że będzie mógł opuścić Legię w nadchodzącym zimowym oknie transferowym. Legia odrzuciła kilka dużych ofert w lecie, ponieważ naszą ambicją było zakwalifikowanie się do LM w tym sezonie. Z powodów, o których pewnie słyszeliście, to się nie stało. Piszę więc do Was, aby dać wam znać, że Michał będzie dostępny dla europejskich top-klubów tej zimy. On nie jest tanim graczem, ale jego jakość jest nadzwyczajna - jest niewątpliwie najlepszym młodym zawodnikiem w Polsce od czasu Roberta Lewandowskiego. Dajcie mi znać, czy jesteście zainteresowani nim. W ciągu 6-8 tygodni max uzgodnimy warunki z kupującym klubem. Z poważaniem" BUAHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAA CO ZA WSIOK

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX