Fizjoterapeuci z Legii jadą na staż do rzymskiej kliniki Villa Stuart

Fizjoterapeuci Legii Paweł Bamber i Marcin Bator pojadą na staż do rzymskiej kliniki Villa Stuart. - Jedziemy zobaczyć, jak pracują tamtejsi fizjoterapeuci. Zapoznamy się z ich sposobem diagnostyki, programami i sprzętem, z jakiego korzystają. Chcemy porównać to z naszą pracą i skorzystać z ewentualnych wartościowych wskazówek - mówi Bamber oficjalnej stronie klubu legia.com.


Z rzymską kliniką Villa Stuart Legia współpracuje od prawie dwóch lat. Leczyli się tam lub przebywali na konsultacjach między innymi Michał Efir, Michał Żyro, Marek Saganowski, Michał Kopczyński, Aleksander Wandzel, Przemysław Mizgała i Guilherme. Teraz na pięciodniowy staż pojadą do Rzymu dwaj klubowi fizjoterapeuci Paweł Bamber i Marcin Bator - informuje oficjalna strona klubu legia.com.

- Jedziemy zobaczyć, jak pracują tamtejsi fizjoterapeuci. Zapoznamy się z ich sposobem diagnostyki, programami i sprzętem, z jakich korzystają. Chcemy porównać to z naszą pracą i skorzystać z ewentualnych wartościowych wskazówek - mówi główny fizjoterapeuta Legii Paweł Bamber.

- Wiemy, na co chcemy zwrócić szczególną uwagę. Interesuje nas zwłaszcza centrum diagnostyki i jesteśmy już umówieni z osobą, która kieruje tą częścią kliniki. Spotkamy się także z lekarzem, który zajmuje się leczeniem przywodzicieli, bólami w okolicach pachwin. To dość często występujący w Polsce problem. Mamy swoje programy leczenia tej przypadłości, ale warto je skonfrontować i porównać z tym, co mają do powiedzenia tamtejsi medycy - dodaje.