Michał Kucharczyk: Chcemy mieć udaną pucharową jesień, a potem wiosnę

PRZEGLĄD PRASY. - Rok temu walczyliśmy z Trabzonsporem jak równy z równym, ale dwukrotnie przegraliśmy. Teraz może być tylko lepiej. Obojętnie, kto zagra, spróbujemy wygrać. Jeśli się nie uda, postaramy się zremisować - mówi Michał Kucharczyk w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym?.


W czwartek o 19 legioniści zagrają z Trabzonsporem w 2. kolejce Ligi Europy. Dla mistrzów Polski będzie to trzecie spotkanie z tureckim zespołem w ciągu ostatniego roku. W poprzedniej edycji LE prowadzona przez Jana Urbana Legia dwukrotnie przegrywała z Trabzonsporem 0:2.

- Rok temu walczyliśmy z Trabzonsporem jak równy z równym, ale mimo okazji nie potrafiliśmy strzelić gola i dwukrotnie przegraliśmy. Nie zasłużyliśmy na to. Teraz może być tylko lepiej - uważa Kucharczyk w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

- Pokonaliśmy Lokeren i chcemy mieć udaną pucharową jesień, a potem wiosnę. Naszym atutem jest zgranie, zrozumienie i doświadczenie zdobyte rok i trzy lata temu, kiedy graliśmy w fazie grupowej LE. Obojętnie, kto zagra, spróbujemy wygrać. Jeśli się nie uda, postaramy się zremisować - dodaje.