Simple SA kolejnym partnerem Legii Warszawa

- Miło nam poinformować, że do grona oficjalnych partnerów Legii Warszawa dołączyła warszawska spółka giełdowa SIMPLE SA - czytamy w oficjalnym komunikacie Legii Warszawa.


SIMPLE SA to jeden z najczęściej wybieranych producentów oprogramowania informatycznego klasy ERP, BI, HRM, aktywnie wspiera i propaguje sport.

- Zgodnie z naszymi założeniami, zdając sobie sprawę z atrakcyjności marki Legii Warszawa, staramy się być stale otwarci na nowych partnerów biznesowych. Teraz w ich gronie znalazła się firma SIMPLE SA, która przekonała nas nie tylko swoimi sukcesami w branży, ale i bliskimi piłce nożnej wartościami, takimi jak zasada fair play czy siła współpracy całego zespołu - przyznaje dyrektor wykonawczy i członek zarządu Legii Jakub Szumielewicz.

Spółka rok w rok bije kolejne rekordy wyników finansowych, zdobywa tytuły oraz wyróżnienia w wielu branżowych raportach, angażuje się w działania prospołeczne oraz edukujące społeczeństwo z zakresu nowoczesnych rozwiązań IT. - Współpraca z klubem idealnie wpisuje się w opracowaną strategię firmy - mówi Rafał Wnorowski, wiceprezes SIMPLE SA.

Logotyp SIMPLE SA będzie obecny na Pepsi Arenie podczas najważniejszych meczów w sezonie 2014/2015.