Wiceprezydent Warszawy pisze do Legii: "Jesteście z niezłomnego miasta"

- Panowie, jesteście z niezłomnego miasta, które nieraz pokazało, że potrafi się podnieść. Jako reprezentanci Warszawy musicie pamiętać, że to zobowiązuje. Pokażcie, kto jest zwycięzcą! - pisze w liście wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski.


Słowa Olszewskiego zostały opublikowane w serwisie Legia.com. Zastępca prezydenta zaadresował list do współwłaściciela Legii Bogusława Leśnodorskiego oraz kapitana drużyny Ivicy Vrdoljaka. Prezydent pisze w nim:

"Wszyscy doskonale wiemy, że wygrywa się na boisku, zdobywając gole. Wy pokazaliście, że warszawska drużyna potrafi grać i potrafi wygrywać. Najbardziej bolesne są te chwile, kiedy wynik sportowego współzawodnictwa jest oceniany poza jego areną. Takie chwile są trudne, ale w sporcie liczy się konsekwencja i upór! Walczcie dalej - Warszawa i warszawiacy są dumni ze swojego zespołu! Jesteśmy z Wami i z całą drużyną".

"Panowie, jesteście z niezłomnego miasta, które nieraz pokazało, że potrafi podnieść się niczym Feniks z popiołów, pomimo przeciwności losu, pomimo krzywd, jakie doznało. Pamiętajcie, że zawsze osiągaliśmy to dzięki warszawiakom, ludziom niezłomnym, którzy potrafili pokazać swoją konsekwencję i upór, żeby dążyć do celu. Jako reprezentanci Warszawy musicie pamiętać, że to zobowiązuje. Pokażcie, kto jest zwycięzcą! Niepokonane miasto - niepokonany klub" - czytamy.

Całość listu do odczytania w serwisie Legia.com.