Sport.pl

Brazylijczyk z Legii na celowniku Arki. W weekend ma podpisać kontrakt

Przegląd prasy. Jak donosi serwis Arkowcy.pl, Arka Gdynia jest poważnie zainteresowana 21-letnim Alanem Fialho grającym w rezerwach Legii Warszawa. Rozmowy w sprawie wypożyczenia piłkarza są ponoć zaawansowane i lada dzień Brazylijczyk powinien dołączyć do żółto-niebieskich.
Alan wzmocniłby rywalizację w obronie. 21-latek może grać na boku defensywy, ale także w centralnym jej punkcie. I właśnie w środku defensywy grał w większości meczów Legii II. W poprzednim sezonie Brazylijczyk, który ma polskie korzenie i posiada polski paszport, rozegrał 24 spotkania dla rezerw stołecznej drużyny. W rundzie wiosennej trenował z pierwszym zespołem Legii, ale w ekstraklasie nie wystąpił w ani jednym meczu. Po zakończonym sezonie Alan wrócił do kraju, do Fluminense, ale już wkrótce ma znów zawitać do Polski, bo rozmowy działaczy Arki w sprawie jego wypożyczenia są bardzo zaawansowane.

Jak donosi serwis Arkowcy.pl, Brazylijczyk dołączy do zespołu Dariusza Dźwigały w weekend i weźmie udział w przedsezonowej prezentacji przy Ejsmonda (godz. 19.29).

Alan byłby 10. nowym zawodnikiem, który tego lata trafił do Arki. Wcześniej gdynianie pozyskali Pawła Abbotta, Antonio Calderona, Aleksandra Jagiełło, Łukasza Kowalskiego, Jacka Kusiaka, Grzegorza Lecha, Antoniego Łukasiewicza, Łukasza Skowrona oraz Marcina Warcholaka. Przypomnijmy, że Arkę opuściło aż 15 piłkarzy.

KUPCEWICZ ZŁOŚCI SIĘ NA ARKĘ: BRAK AWANSU PORAŻKĄ CAŁEGO KLUBU!


Więcej o: