Sport.pl

Lech wysłał do Legii butelkę brandy i list, w którym pogratulował jej mistrzostwa

?Rywalizacja z Państwa zespołem stanowi dla nas wyzwanie, a także impuls do budowy silniejszego Lecha i dalszej wytężonej pracy? - czytamy w liście gratulacyjnym, który Lech wysłał do Legii.


W ostatnim meczu sezonu 2013/14 warszawianie grali z Lechem na Pepsi Arenie (2:0). Piłkarze Mariusza Rumaka przed meczem nie uhonorowali legionistów szpalerem, mimo że wcześniej zrobili to zawodnicy Ruchu Chorzów i Pogoni Szczecin. Trener Lecha przed tym spotkaniem podkreślał, że pogratuluje Legii "normalnie".

Szkoleniowiec "Kolejorza" zrobił to na pomeczowej konferencji prasowej, a do tego w środę na Łazienkowską dotarła butelka brandy i spłynął z Poznania list, którym klub z Warszawy pochwalił się na oficjalnej stronie Legia.com. "Rywalizacja z Państwa zespołem stanowi dla nas wyzwanie, a także impuls do budowy silniejszego Lecha i dalszej wytężonej pracy" - czytamy w liście gratulacyjnym.

Legia po wywalczeniu drugiego z rzędu mistrzostwa Polski otrzymuje pisemne gratulacje od wielu osób i instytucji. Poza Lechem listy przesłali już m.in. FIFA, AC Milan, Legia Osiek, Podkarpacki Związek Piłki Nożnej czy selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka.

Więcej o: