Grzegorz Tomasiewicz bohaterem rezerw Legii. "Mały klasyk" dla warszawian

Rezerwy Legii pokonały w sobotę Widzew II 2:1 i awansowały na drugie miejsce w tabeli III ligi grupy łódzko-mazowieckiej.

Na boisku w Łodzi w obu zespołach pojawili się zawodnicy z ekstraklasową przeszłością. W drużynie gospodarzy zagrali m.in. Maciej Mielcarz, Kevin Lafrance i Yani Urdinov. Jacek Magiera w wyjściowej jedenastce znalazł miejsce dla Wojciecha Skaby, Michała Kopczyńskiego i Michała Efira.

Bramkę dla rezerw Widzewa tuż przed przerwą zdobył Urdinov. W drugiej połowie ambitnie grający warszawianie doprowadzili do wyrównania po trafieniu Cezarego Michalaka z 65. minuty.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, gola na wagę trzech punktów dla drużyny Magiery zdobył Grzegorz Tomasiewicz, który mimo asysty rywali zdołał oddać strzał i pokonać Mielcarza, zapewniając zwycięstwo "Wojskowym" - relacjonuje serwis Legia.Net

Dzięki wygranej Legia II awansowała na drugie miejsce w tabeli III ligi grupy łódzko-mazowieckiej. Legioniści tracą punkt do prowadzącego Ursusa, który swój mecz z Pogonią Grodzisk Mazowiecki rozpocznie w sobotę o 14.30. Warszawian może wyprzedzić też Broń Radom. Podopieczni Tomasza Dziubińskiego mają o jeden punkt mniej, a mecz z WKS Wieluń zagrają także w sobotę (17).