Wizerunek legionisty sfrunął z dachu. Oprawa "Ostatnia prosta na drodze do mistrzostwa" [WIDEO]

Kibice Legii przygotowali efektowną oprawę przed meczem z Wisłą - z dachu nad "żyletą" zsunięto wielką postać legionisty, za którą zaprezentowano kartoniadę i flagowisko. Na dole widniał napis "Ostatnia prosta na drodze do mistrzostwa".


Hasło pojawiło się pod "żyletą" już kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem meczu. - Wszyscy dajemy dzisiaj z siebie absolutnie wszystko. Na pełnej mocy! Poczujmy się największą, wspaniałą, sportową rodziną - Wojciech Hadaj zagrzewał kibiców, którzy po odśpiewaniu "Snu o Warszawie" zaprezentowali oprawę. Jej głównym elementem był kibic pokazujący "eLkę", którego wizerunek został zsunięty z dachu.Kibice ubrani na biało wypełnili trybunę północną do ostatniego miejsca. W czasie oprawy na jej skrajnych sektorach machali flagami w barwach klubu, a na środku podnieśli do góry szare kartony. 

Mecz z Wisłą był dla Legii 33. występem w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy. Do końca rozgrywek pozostały cztery mecze - na wyjeździe z Górnikiem (18 maja), u siebie z Ruchem (25 maja), na wyjeździe z Pogonią (28 maja) oraz u siebie z Lechem (1 czerwca).