Ondrej Duda powitany przy Łazienkowskiej

Ondrej Duda, 19-letni pomocnik pozyskany przez Legię w ostatnim dniu okienka transferowego ze słowackiego MFK Koszyce, został oficjalnie powitany w klubie z Łazienkowskiej przed rozpoczęciem niedzielnego meczu z Jagiellonią.
Warszawski klub walczył o utalentowanego pomocnika od początku zimowego okienka transferowego. Swego celu Legia dopięła dopiero w ostatnim jego dniu, a koszt transakcji wyniósł niespełna 300 tysięcy euro.

Ondrej Duda został oficjalnie przywitany i zaprezentowany warszawskiej publiczności przed rozpoczęciem niedzielnego meczu z Jagiellonią Białystok. - Starały się o niego wielkie europejskie kluby. Ondrej Duda naszym piłkarzem przez najbliższe 4,5 roku. Ondrej uznał, że Legia to najlepsze dla niego miejsce. Przywitajmy go ciepło - powiedział przed prezentacją legijny spiker Wojciech Hadaj.

19-latek od Jacka Mazurka i Michała Żewłakowa otrzymał koszulkę meczową z numerem 8 oraz szalik. Duda ma szansę zadebiutować w przyszłą niedzielę, kiedy podopieczni Henninga Berga na wyjeździe zmierzą się ze Śląskiem Wrocław.

Więcej o: