"Robi wrażenie". Nowy sklep kibica Legii oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]

Większy, nowocześniejszy i bardziej elegancki. Na ścianach zdjęcia byłych i obecnych legionistów oraz m.in. punkt bukmacherski Fortuny. W piątek, punktualnie o 12, został otwarty nowy sklep kibica Legii Warszawa.


Dwa razy większa powierzchnia, największa kolekcja butów firmy Adidas w Polsce, najnowocześniejszy sprzęt sportowy i produkty związane z innymi sekcjami Legii - koszykówką, hokejem czy rugby. Tak wygląda nowy sklep kibica po generalnym remoncie.

W piątek na jego otwarcie czekało kilkanaście osób. Już po kilku minutach pierwsi klienci ustawili się w kolejce do kas. Jako pierwszy sprzedany został klubowy kubek. - Akurat przejeżdżałem obok Legii, więc postanowiłem zajrzeć. Sklep robi wrażenie - mówi pan Robert z Woli, jeden z pierwszych klientów, który zakupił klubowy szalik.

Sklep kibica Legii jest podzielony na dwie strefy: Legia Lifestyle oraz Adidas. W tej drugiej został zainstalowany duży dotykowy ekran Virtual Footwear Wall, na którym można przejrzeć bogatą ofertę butów. Po prawej stronie sklepu znajduje się punkt bukmacherski Fortuny oraz miejsce, gdzie po zakupie produktów można je spersonalizować - nadrukować dowolny napis oraz numer.

W piątek o 20.30 legioniści na Pepsi Arenie podejmować będą Koronę Kielce. W dniach meczowych zakupy w sklepie będzie można zrobić jeszcze przez godzinę po zakończeniu spotkania. Standardowe godziny otwarcia sklepu to: 10-19 od poniedziałku do soboty i 10-16 w każdą niedzielę.